Maximus's
Solutions
Головна
Плаґіни
  tcPhonebook
  tcCalendar
  AppLoader
  VFS
Контакти
Допомога проектуСпробуйте
Ultimate Calendar
 
Total Commander plugins

AppLoader. Плаґін внутрішнього переглядача для Total Commander

  AppLoader. Завантажувач застосунків. Плаґін внутрішнього переглядача (WLX) для Total Commander (x32, x64).
Плаґін дозволяє відкривати вибрані файли за допомогою асоційованих застосунків у тих випадках, коли є можливість скористатися внутрішнім переглядачем (Lister).
Головною особливістю цього плаґіна є здатність відкрити файл в будь-якому застосунку з таких модальних вікон Total Commander як «Пошук файлів» та «Синхронізація каталогів», а також в Діалозі підтвердження перезапису, чого не можна здійснити ніякими іншими засобами.
Не менш приємною є надавана плаґіном можливість запуску асоційованого застосунку за допомогою гарячої клавіші для вже відкритого у внутрішньому переглядачі файлу.
Окрім того плаґін може працювати з виділеними файлами, має можливості гнучкого налаштування умов спрацьовування, а також функцію вимкнення клавішею Scroll Lock.

Обговорення російською мовою
Обговорення англійською мовою

Приклади зручного використання
 • Використання в модальних вікнах.
  Більше не потрібно запускати іншу копію Total Commander, якщо виникає потреба, наприклад, відкрити документ в Microsoft Word або відтворити відеоролик за допомогою зручного плеєра в діалогах «Пошук файлів», «Синхронізація каталогів» або Діалозі підтвердження перезапису. Просто налаштуйте асоціації для зручних вам застосунків.
 • Використання для відкриття файлів з FTP-серверів та WFX-плаґінів.
  Більше не потрібно попередньо копіювати архів на локальний диск для того, щоб переглянути або видобути його вміст. Просто налаштуйте асоціації для зручного вам архіватора.
 • Робота з виділеними файлами.
  Потрібно відкрити групу файлів в окремих вкладках текстового редактора або роздрукувати їх одним рухом? Просто виберіть підходящий застосунок і правильно налаштуйте асоціації та параметри командного рядка.
 • Асоціація застосунка з папками.
  Хочете відкрити в програвачі увесь сезон улюбленого серіалу? Упевніться, що ваш програвач вміє працювати з папками і налаштуйте асоціації.
 • Запуск застосунків для вже відкритого в Lister файлу.
  Переглянули файл в Lister і зрозуміли, що потрібно його редагувати? Просто призначте гарячу клавішу для запуску асоційованого застосунку і не забудьте нею скористатися :)
 • Копіювання шуканого тексту до буфера.
  Вже оцінили належним чином всі можливості плаґіна і на повну використовуєте його в діалозі «Пошук файлів»? Тоді ця функція для вас. Якщо ви шукали файли з використанням опції «З текстом», плаґін автоматично скопіює шуканий текст до буфера, щоб ви його потім могли вставити вже у діалозі пошуку асоційованого застосунка.

 AppLoader 0.9.6.3 (x32) / Звантажити / 85.2 КБ, RAR-архів / 12.01.2014 / Допомога проекту /
 AppLoader 0.9.6.3 (x64) / Звантажити / 118.0 КБ, RAR-архів / 12.01.2014 /

[0.9.6.3]
 • Додано: Підтримка спрацювання плаґіна при запуску внутрішнього переглядача (Lister), діалогів «Пошук файлів» та «Синхронізація каталогів» без головного вікна Total Commander (тобто з командного рядка з параметрами /S=L, /S=F або /S=S).
 • Додано: Ключ [Options], ListerDirectly=0: Керує спрацьовуванням плаґіна при запуску Lister без головного вікна Total Commander.

 AppLoader 0.9.6.2 (x32) / Звантажити / 84.0 КБ, RAR-архів / 07.10.2013 /
 AppLoader 0.9.6.2 (x64) / Звантажити / 117.0 КБ, RAR-архів / 07.10.2013 /

© Maximus's Solutions, 2005-2014